Servis a revize posilovacích strojů Fitness Olomouc

Opravy posilovacích strojů - Vladimír Mráček

Potřebujete opravit posilovací stroje? Provádíme veškeré opravy a revize rotopedů, běžících pásů, eliptických trenažérů a stepperů. Dále provozujeme půjčovnu posilovacích strojů na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Zastavte se.

  • Pavlovická 272/18
  • Olomouc - Bělidla
  • 779 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Opravy a revize posilovacích strojů

Provádíme veškeré opravy nebo revize posilovacích strojů. Servisní služby a opravy poskytujeme i na zboží, které u nás nebylo zakoupeno. Zajistíme dovoz i odvoz. Opravy provádíme po celé ČR. Nabízíme vysokou kvalitu nabízeného zboží, garanci záruky, záruční a pozáruční servis, servisní služby a profesionální práci. Zboží dovezeme k zákazníkovi zkompletované nebo jeho montáž provedeme u zákazníka.

Vybavujeme posilovny a tělocvičny formou dlouhodobé i krátkodobé zápůjčky, dle přání zákazníka nebo dle vypracovaného návrhu.

Našimi klienty jsou základní i mateřské školy, rehabilitační centra, hasiči nebo policie. Zajišťujeme pravidelnou prohlídku a kontrolu posilovacích strojů, trenažérů, rotopedů a veškerého sortimentu, které klientům dodáme.Tyto prohlídky jsou součástí našich servisních služeb a jsou prováděny zcela bezplatně. Neváhejte a objednejte si u nás posilovací stroje a dostaňte se do formy!

Opravy posilovacích strojů

Revize posilovacích strojů

Půjčovna posilovacích strojů

Fitness zařízení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.